Welkom Praktijk Melbourne op MedicPlek!

3 minuten

Vanaf dinsdag 28 oktober is Praktijk Melbourne live op MedicPlek, het regionale communicatie- en documentatieplatform aangeboden door HZW.

In de middag vond een gezamenlijke aftrap plaats, waarbij alle medewerkers een korte uitleg en introductie kregen.

“We hebben onze protocollen nu heel netjes en overzichtelijk op één plek”

De aftrap 

Praktijkmanager Annelon Oude Griep gaf een uitgebreide uitleg over hoe MedicPlek ingezet zal worden. “We hebben besloten om met MedicPlek te gaan werken zodat we een handig intern communicatiekanaal hebben voor alle collega’s. Ook zullen voortaan al onze documenten te vinden zijn in onze groep op MedicPlek”.

Vanuit HZW waren Michelle Kroone (Projectleider) en Cyndia Morais (Supportmedewerker Communicatie) aanwezig om een korte rondleiding te geven door MedicPlek en om vragen te beantwoorden. 

Het inrichten op MedicPlek 

Voorafgaand is doktersassistente Eva van Eck bezig geweest met het inrichten van de groep op MedicPlek. “Ik ben begonnen met de protocollen in pagina’s te zetten. Het viel me mee hoeveel werk het was en het ziet er naar mijn mening nu netjes en overzichtelijk uit. De protocollen hoeven nu niet meer in documenten opgeslagen te worden, omdat ze via de pagina’s op MedicPlek up to date gehouden kunnen worden.” 

Ook benieuwd naar MedicPlek? 

Heeft jouw praktijk ook behoefte aan één plek waar alles is terug te vinden? Of is er behoefte aan snelle en belangrijke updates rondom bepaalde thema’s? Je kunt jouw afgeschermde plek op je eigen manier inrichten en aansluiten bij diverse subgroepen waar je lean tips, ervaringen per beroepsgroep kunt delen, of een vacature kunt plaatsen.

Het gebruik van MedicPlek is gratis, en worden regionaal betaald door HZW voor alle huisartsenpraktijken uit de regio Zaanstreek Waterland. 
Wil je meer informatie om te kijken of MedicPlek past bij jullie praktijk? Stuur een mail naar medicplek@hzwhuisartsenzorg.nl en we geven je graag meer informatie.  

Michelle Kroone

Projectleider 075 20 10 221 m.kroone@hzwhuisartsenzorg.nl

Cyndia Morais

Supportmedewerker Communicatie 075 20 10 221 c.morais@hzwhuisartsenzorg.nl