Meer Tijd voor de Patiënt – het tweede jaar

2 minuten

Ruim een jaar geleden is er een start gemaakt met Meer Tijd Voor de Patiënt (MTVP) bij de meeste huisartsenpraktijken in onze regio. Vanaf 2025 is MTVP een S1 financiering en daar zijn wij heel blij mee.

Jaarlijkse evaluatie

In het eerste jaar zijn alle praktijken bezocht door een HZW-collega. Bij deze bezoeken is opgehaald waar de praktijk graag bij ondersteund wilde worden en dit is zo goed mogelijk opgepakt door de verschillende afdelingen.

Het tweede jaar MTVP

Omdat het tweede jaar van start gaat, zal elke praktijk opnieuw benaderd worden door ons voor het inplannen van een bezoek. Er wordt dan samen teruggekeken op de afgelopen periode en besproken welke ondersteuning wenselijk is bij de interventies voor het tweede jaar.

Foto v.l.n.r. Daniëlle Ofman, Pien Huijgens, Candy Smit, Anne Mars en Saskia Jonker.

Niet op de foto, maar gaan ook MTVP-bezoeken doen zijn: Donna Bakker, Ageeth Nolet en Astrid Krikke.

Vragen?

Daniëlle Ofman

Wijkcoördinator Zaandam 06-45462262 d.ofman@hzwhuisartsenzorg.nl

Pien Huijgens

Wijkcoördinator Purmerend, Beemster & Landsmeer 06-83528816 p.huijgens@hzwhuisartsenzorg.nl

Candy Smit

Wijkcoördinator Waterland 06-57537137 c.smit@hzwhuisartsenzorg.nl

Saskia Jonker

Wijkcoördinator Zaanstad Noord, Oostzaan en Wormer 06-23999817 s.jonker@hzwhuisartsenzorg.nl

Anne Mars

Praktijk Coördinator 06-10105386 a.mars@hzwhuisartsenzorg.nl

Donna Bakker

Praktijk Coördinator 06-51074408 d.bakker@hzwhuisartsenzorg.nl

Ageeth Nolet

Praktijk Coördinator 075-2010221 a.nolet@hzwhuisartsenzorg.nl

Astrid Krikke

Coördinator Digitale Zorg 06-57729481 viplivehuisarts@hzwhuisartsenzorg.nl