Van Ambassadeur naar Casuïstiek
We hebben iets nieuws voor je! De vertrouwde ambassadeursbijeenkomsten maken plaats voor intervisiebijeenkomsten waarin we samen de diepte in gaan met casuïstiek. Dit biedt jullie de gelegenheid om van elkaar te leren, elkaar te ondersteunen en samen slimme oplossingen te vinden voor de eigen praktijk.
Tijdens deze bijeenkomsten krijg je de kans om actuele en uitdagende casussen in te brengen, ervaringen te delen en samen te reflecteren. Of je nu een specifieke situatie bespreekt of op zoek bent naar inspiratie, deze intervisie biedt ruimte voor verbinding en groei.
Waarom deelnemen?
• Versterk je kennis over Positieve Gezondheid door gezamenlijke reflectie. Kennis is kracht.
• Bouw aan je netwerk door ervaringen uit te wisselen
• Krijg nieuwe inzichten voor je eigen praktijk
Programma
Wie?
De bijeenkomst is bedoeld voor PG-ambassadeurs, praktijkondersteuners en assistenten die met Positieve Gezondheid gewerkt hebben en zich daarin nog meer wil bekwamen
Wanneer?
De bijeenkomst vindt plaats op dinsdag 23 september 2025
Hoe laat?
Inloop en buffet: vanaf 17.30 uur
Start bijeenkomst: 18.00 uur
Waar?
Kantoor HZW, Mercuriusweg 5-A, 1531AD, Wormer
We hopen je te verwelkomen om samen met jou verder te werken aan de ontwikkeling van Positieve Gezondheid
Aanmelden
Gratis voor zorgverleners uit de regio Zaanstreek en Waterland.
Na aanmelding ontvang je een bevestiging. Check altijd je spambox. Geen bevestiging betekent dat de inschrijving niet gelukt is. Probeer het opnieuw of neem contact op met de scholingscoördinator HZW
Bij inschrijving ga je akkoord met de algemene voorwaarden van HZW. Kun je de scholing toch niet bijwonen? Kosteloos annuleren kan tot 5 werkdagen voor de scholing via scholingen@hzwhuisartsenzorg.nl.
We starten de avond om 17.30 uur met een buffet.